Mestské lesy v Bratislave  

Development of recreational activities in natural protected areas


Vyhľadávanie

Rozšírené vyhľadávanie


 

Cesta: Titulka > PR Aktivity > Akcie pre verejnosť > Otvorenie areálu Pod horárňou Krasňany

 

Otvorenie novo zrekonštruovaného voľnočasového areálu Pod horárňou Krasňany v Bratislave

Altánok s terasou Areál Pod horárňou Krasňany
Dňa 6.11.2012 v dopoludňajších hodinách sa uskutočnilo slávnostné otvorenie ďalšej zrekonštruovanej výletnej lokality Bratislavského lesoparku.
 

 
 

Areál Pod horárňou Krasňany symbolicky otvorili pretnutím stuhy primátor mesta Bratislava Milan Ftáčnik, starosta mestskej časti Rača Peter Pilinský, starosta mestskej časti Nové mesto Rudolf Kusý, spolu so zástupcom riaditeľa Mestských lesov Viedeň Herbertom Weidingerom a riaditeľom Mestských lesov v Bratislave Vladimírom Kutkom.

Slávnostné otvorenie Primátor a ostatní

Ako povedal Vladimír Kutka, riaditeľ Mestských lesov v Bratislave „Tento projekt začal už v roku 2009 a sme veľmi radi, že nás vtedy Mestské lesy Viedeň oslovili a ponúkli nám spoluprácu.“ Ako dodáva Milan Ftáčnik, primátor hlavného mesta Bratislavy „Verím, že sem Bratislavčania budú chodiť. Bratislava si môže vziať okrem iných prívlastkov aj prívlastok zelené mesto.“

V rámci projektu Urbannatur, ktorý je súčasťou programu Cezhraničnej spolupráce Slovenská republika - Rakúsko 2007-2013, boli vybudované dva nové prístrešky s originálnym architektonickým vzhľadom s kapacitou viac ako 100 ľudí, exteriérový gril a ohnisko, petangové ihrisko, streetbalové ihrisko, skupinová hojdačka, stoly s lavičkami,  výhľadové lavičky, informačné tabule, odpadkové koše a suché toalety.       

Panoráma Otvorenie Krasňany

 

 
Kontakt: 1
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 30.10.2012 / 30.10.2012

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Bratislava

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies